איתור סניפים וכפרי בוגרים
בשנת הפעילות התשפ”ג העמקנו בנושא השנתי “נפש יהודי הומיה”:
והזכרנו את עוז רוחם של מייסדי המדינה ובוניה שהגשימו את חלום הדורות וחזון הנביאים. הצבנו לעצמנו ולמדינתנו קריאה לחיות מתוך זהותנו היהודית ציונית ואת המחויבות לבניית גשרים לעשייה משותפת בחיזוק המדינה יחד עם תנועות נוער אחרות ומגזרים נוספים.
בשנת התשפ”ד עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל שונה הנושא השנתי למהלך חודש הארגון והצבנו את הקריאה “הננו למען עם הנצח” קריאה זו מלווה את חברי בני עקיבא ומעמיקה את המחויבות להמשך פריחתה של מדינת ישראל והמשך גאולת העם והארץ.
בעז”ה נמשיך לחלום חלומות גדולים ולהיות בתנועה המשתוקקת וחפצה בגעגוע לעתיד. וברצון עמוק לבנות חיים שלמים לאור ערכי התורה העם והארץ כפי שלימד אותנו מרן הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ”ל שהאושר הגדול טמון ביציאה מהנוחות הפרטית ובחשיבה ובעשייה התמידית למען הכלל.
בברכת חברים לתורה ועבודה