מעבר לתפריט (מקש קיצור 1) מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 2) מעבר לאזור חיפוש (מקש קיצור 0) מעבר לתוכן העמוד (מקש קיצור 3)

מחוז צפון

logo tzafon

כתובת: פסג’ רקת, רחוב הגליל טבריה, ת”ד 168

טלפון: 04-6791061

פקס: 04-6715643

דוא”ל: tzafon@bna.org.il

לרשימת הסניפים במחוז לחצו כאן

bakashat sipsud————————————————————–

מחוז צפון הוא המחוז היחידי המגן על מדינת ישראל בשלושה מגבולותיה: ירדן, סוריה ולבנון.
המחוז, שבמרכזו שוכנת הכינרת, ונחצה ע”י נהר הירדן, טובל בנוף מדהים ועוצר נשימה העשיר במעיינות, בנחלים ובמסלולי טיול כמו שרק הגליל, הגולן, העמק והבקעה מאפשרים.
תוכלו לפגוש אצלנו את כל בני העדות, התרבויות, הסגנונות והגוונים הרבים שיש בעם ישראל, ב 53 סניפים הנטועים ברחבי המחוז: בערים, ביישובים, בשכונות, בקיבוצים ובמושבים הרבים.
אף על פי שמבחינה גאוגרפית אנו אחד המחוזות הגדולים בשטחם, האווירה במחוז חמה, אמיתית, פשוטה, ויש בו הרבה אחדות ואהבה גדולה לכל אחד ואחת, כי מחוז צפון הוא משפחה והצפון הוא הבית שלנו!

המחוז חרת על דגלו את המשימה ‘פשוט לקחת אחריות’ על עצמנו, על הסניף, על הסביבה ועל הצפון שלנו, ומתוך כך על כל עם ישראל.
מתוך המשימה הזאת הצבנו לעצמנו לגדל בצפון דור היונק את ערכיו מתורתנו הקדושה, המשלב בבריאות את הקודש והחול; לחנך להשקפת עולם דתית-ציונית מתוך אהבת תורה ויראת שמיים אמיתית.
ב”ה אנו רואים חלומות רבים מתגשמים ואנו גדלים בכמות ובאיכות בכל התחומים, אך איננו מרפים וידנו עוד נטויה לעשייה ברוכה ועוצמתית בצוותי ההדרכה, נחשון והארגון, בשבטי יובל ובמרכזי הקליטה.
צוותי נחשון, עם שאר חברי השבטים בחב”ב, בשילוב גרעיני השל”ף, השי”ן-שי”ן, השירות הלאומי, המשפחות וכפרי הסטודנטים, פועלים במרץ רב בסניפים ומחוצה להם ומובילים בעשייה תורנית, חברתית, חקלאית וערכית.
אומנם המחוז הוא משפחה, אך אנו פועלים במקצועיות וברצינות לפתח את רוח האחריות ולהעצים את השליחות, ללמוד וללמד ובעיקר לעשות כדי שבצפון ובעם ישראל כולו תהיה חברה טובה, ערכית, אכפתית ותורנית.